Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Frydulskiej

Znajdziesz nas w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz zarówno podmiotów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą. Prawnicy Kancelarii udzielają bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzają pisma i opinie prawne oraz zapewniają reprezentację przed sądami a także innymi instytucjami państwowymi.

Specjalizujemy się w sprawach:

  • cywilnych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, sprawy o ubezwłasnowolnienie, odszkodowania, dobra osobiste, eksmisje, dochodzenie należności, postępowanie egzekucyjne),
  • rodzinnych (rozwody, alimenty, podział majątku, sprawy o kontakty i opiekę),
  • karnych (postępowanie przygotowawcze, sądowe, wykonawcze),
  • sprawy nieletnich (demoralizacja, czyny karalne).

Adwokat Monika Frydulska ma również uprawnienia mediatora, dlatego też w kancelarii można przeprowadzić mediację i zakończyć spór ugodą. Ugoda zawarta przed mediatorem zatwierdzona przez sąd ma moc ugody sądowej i podlega egzekucji komorniczej.

Prawnicy Kancelarii udzielają bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzają pisma i opinie prawne oraz zapewniają reprezentację przed sądami a także innymi instytucjami państwowymi.

Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim i języku angielskim.

Szczegółowe informacje na temat zakresu usług prawnych świadczonych przez Kancelarię oraz rodzaju spraw prowadzonych przez nas spraw znajdziecie Państwo w zakładce Specjalizacje.

Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi. W sprawach o rozwód i separację w razie potrzeby zapewniamy konsultację z psychologiem.

Zapraszamy do współpracy